dyskoteka 2020 su18 lutego odbyła się dyskoteka karnawałowo – walentynkowa z inicjatywy SU. Uczniowie klas 4-8 mieli okazję do wspólnej zabawy i wzajemnej integracji.

walentynki 2020 su14 lutego w naszej szkole miała miejsce mała uroczystość – Walentynkowy koncert piosenki angielskiej połączony z recytacją wierszy, które uczniowie specjalnie napisali na tę okazję.
Na pierwszych lekcjach była roznoszona poczta walentynkowa.

caritas 2019Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział przed Świętami Bożego Narodzenia w kilku akcjach dobroczynnych. Pierwszą była sprzedaż Świątecznych Kartek Dobroczynnych. Dochód w kwocie 100 zł przekazano sądeckiej Fundacji Sursum Corda, która organizuje pomoc dla osób chorych i niepełnosprawnych „Na ratunek”. Kolejną była akcja Caritas Boże Narodzenie 2019. Uczniowie klas ósmych i siódmych byli wolontariuszami w gorlickich sklepach i zbierali dary w postaci produktów spożywczych, z których przygotowano paczki świąteczne przeznaczone dla rodzin z naszej parafii znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

stroiki 2019Tradycją w naszej szkole jest składanie życzeń przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego wszystkim pracownikom naszej szkoły. Tym razem uczniowie pod opieką pani Małgorzaty Kędzior przygotowali symboliczne figurki Dzieciątka i wraz z serdecznymi świątecznymi życzeniami wręczyli zatrudnionym w naszej szkole nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.

mikolaj 2019v2Z okazji 6 grudnia przyszedł do naszej szkoły Święty Mikołaj. Odwiedził większość uczniów. Świadczyły o tym duże paczki i mniejsze paczuszki, które uczniowie nosili ze sobą z błyskiem w oku przez cały dzień. Najmłodszym wręczył prezenty osobiście na sali gimnastycznej. Obecność Świętego Mikołaja i ilość prezentów, które przygotował świadczy o tym, że uczniowie naszej szkoły są bardzo grzeczni...

andrzejki 201926 listopada odbyły się andrzejki dla wszystkich uczniów MZS nr 6. Od godz. 12.00 do 15.00 bawili się najmłodsi - klasy 1-3 SP. Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby nie zabrakło tradycyjnych andrzejkowych wróżb, m. in. lania wosku. Świetnie spisali się chłopcy z klasy 7b pełniący role DJ.  Od godz. 16.00 do 20.00 bawili się starsi, czyli uczniowie klas 4-8 SP. Tutaj też oprócz zabawy były zagadki, wróżby i dużo dobrego humoru. Dawid Szymon i Radek – nasi nowi szkolni DJ'je gwarantowali dobrą muzykę. Dziękujemy!

antosia 2019Od 23 października trwała w naszej szkole akcja charytatywna mająca na celu zebranie środków na bardzo kosztowną operację sześcioletniej Antosi Kluk. Samorząd Uczniowski zorganizował sprzedaż domowych wypieków (kl. 5b) i dodatkowo zbiórkę pieniędzy (kl. 8a). Wszyscy mogli też przynieść domowe ciasto. W piątek 23 października pan dyrektor zawiózł je do punktu, gdzie pakowano i rozdzielano do poszczególnych parafii. W sumie w naszej szkole przyniesiono 150 ciast i zebrano 1362,66 zł. Pieniądze zostały przekazane rodzicom dziewczynki. Wszystkim, którzy pomogli dziękujemy!

den 2019Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przygotowali audycję radiową oraz złożyli życzenia i wręczyli symbolicznego goździka wszystkim pracownikom naszej szkoły. Na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników MZS nr 6 zapalono znicze.

dysko poczatek 20199 października została zorganizowana pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka - dyskoteka „na dobry początek”. Mogli w niej bawić się uczniowie klas 4 – 8. Ci, którzy przyszli na pewno nie żałowali.

kromka 201921 września uczniowie klas ósmych wzięli udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Caritas „Kromka chleba dla sąsiada w roku 2019”. Przedstawiciele naszej szkoły stali w gorlickich sklepach i zbierali żywność, z której panie z zespołu Caritas działającego przy Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Narodzenia N.M.P. w Gorlicach przygotowały paczki dla najbardziej potrzebujących. Zebrano 400 kg żywności.

wybory 201916 września uczniowie MZS nr 6 w Gorlicach wybrali nowego przewodniczącego szkoły. Został nim Bartek Janusz z klasy 8a, a jego zastępcą Martyna Gugulska z klasy 7b. Gratulujemy i mamy nadzieję, że obietnice wyborcze, które złożyli jako kandydaci zostaną w całości zrealizowane. Powodzenia!

kampania 2019Od 9 do 13 września trwała walka o głosy wyborców. Kandydaci – Martyna Gugulska z kl. 7b i Bartłomiej Janusz z kl. 8a - zaprezentowali swoje programy. Plakaty wyborcze zostały rozwieszone w szkole, a najmłodsi, czyli uczniowie klas 1-3 zostali osobiście zapoznani z Martyną i Bartkiem oraz ich programami wyborczymi.

zyczenia wielkanoc 2019W imieniu całego Samorządu Uczniowskiego pragnę życzyć Państwu zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkiejnocy. Wiosennego nastroju oraz dużo radości płynącej z rodzinnych spotkań.W imieniu całego Samorządu Uczniowskiego pragnę życzyć Państwu zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkiejnocy. Wiosennego nastroju oraz dużo radości płynącej z rodzinnych spotkań.

Przewodniczący SU

Kacper Rak

wielkanoc 2019W piątek 5.04.2019 przedstawiciele SU złożyli życzenia wielkanocne nauczycielom oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi szkoły. Uczniowie wraz z życzeniami wręczyli pisanki i czekoladowe jajeczka. Tego dnia w naszej szkolę można było odczuć atmosferę zbliżających się świąt.

gora grosza 2019W marcu zakończyliśmy akcje charytatywną Góra Grosza 2019. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 439 złotych i 42 grosze. Po dodaniu do tego kwoty uzbieranej w ubiegłym roku (200,16 zł) w ośmiu paczkach wysłaliśmy 639,58zł. Daje to wynik 1,32 zł na jednego ucznia naszej szkoły. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za włączenie się w tę akcję.

tlusty czwartek 201928.02.2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Tłusty Czwartek. Samorząd uczniowski po wcześniejszym zakupie ponad 100 pączków tego dnia rozprowadzał je na terenie całej szkoły. Wszyscy uczniowe z uśmiechem na twarzy zajadali się przepysznymi pączkami, a pieniążki ze sprzedaży tych łakoci pozwoliły na zakup osprzętu do samorządowej drukarki.28.02.2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Tłusty Czwartek. Samorząd uczniowski po wcześniejszym zakupie ponad 100 pączków tego dnia rozprowadzał je na terenie całej szkoły. Wszyscy uczniowe z uśmiechem na twarzy zajadali się przepysznymi pączkami, a pieniążki ze sprzedaży tych łakoci pozwoliły na zakup osprzętu do samorządowej drukarki.

14 walentynki 201914.02 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień św. Walentego. Poprzedziła go akcja sprzedaży kartek walentynkowych oraz domowych wypieków. W walentynki poczta walentynkowa dostarczała kartki pełne uczuć. Dodatkowo w tym dniu odbył się Dzień Koloru - różowego. Większość z nas przyszła w różowych strojach.

su zycz 2018W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli świąteczne życzenia i przekazali symboliczne stroiki wszystkim pracownikom naszej szkoły. Na grobach zamarłych delegacja uczniów zapaliła symboliczne znicze.

dysko 201824 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka. W czasie imprezy zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski bawiliśmy się świetnie.

den 2018W tym roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole zorganizowano wiele ciekawych i niecodziennych atrakcji. Dzień rozpoczęliśmy audycją nagraną przez uczniów naszej szkoły. Na drugiej lekcji przedstawiciele SU zorganizowali dla klas 1-3SP specjalną-luźną lekcję, na której uczniowie m.in. mieli za zadanie narysować swoją Panią Wychowawczynię. Od trzeciej lekcji trwały przygotowania do WIELKIEGO MECZU Nauczyciele vs Uczniowie. O godzinie 10.35 po raz pierwszy tego dnia zabrzmiał gwizdek sędziego, tym samym rozpoczęła się walka pomiędzy drużyną Nauczycieli, a drużyną Uczniów. Ostatecznie Uczniowie obronili tytuł mistrza szkoły, jednak Belfrowie zapowiadają rewanż poprzedzony ciężkimi treningami.

piesek gifW czwartek 11.10 na pierwszej lekcji na sali gimnastycznej odbyła się lekcja edukacyjna dla klas 1-3 SP na temat zwierząt i działalności Fundacji PSYstań Dla Zwierząt, którą poprowadziła jedna z Pań wolontariuszek. Dzieciaki mogły wysłuchać ciekawego wykładu oraz pozadawać nurtujące ich pytania. Nie zabrakło również głaskania pupila, którego przyniosła ze sobą Pani z Fundacji. 

 

d zwierzat 2018Tegoroczny Dzień Zwierząt, który przypadł w tym roku na czwartek 4 października obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowo hucznie. SU zorganizował jednodniową zbiórkę karmy, jednak chęć niesienia pomocy przez uczniów nakłoniła Samorząd do przedłużenia akcji o jeszcze jeden dzień. Wyniki dwudniowej zbiórki są następujące:
- 86,3 kg suchej karmy dla psów
- 34,4 kg (35szt.) karmy dla psów w puszkach
- 9,2 kg (40szt.) przysmaków dla psów
- 19,3 kg suchej karmy dla kotów
- 17,18 kg karmy dla kotów w puszkach
- 10,61 kg (108szt.) przysmaków dla kotów
Daje nam to 176,99 kg pokarmu dla zwierzaków. Oprócz tego zebraliśmy:
- 13 kg żwirku dla kotów
- 7 worków ręczników, prześcieradeł i koców, które posłużą jako posłania
- 20 szt. Zabawek
We wtorek 9.10 dostarczyliśmy zebrany towar prezesowi fundacji PSYstań Dla Zwierząt.

299Przed zakończeniem wakacji uczniowie: Emilia Augustyn, Zuzanna Cisowska, Emilia Cisowska, Katarzyna Korzeń, Weronika Deć, Julia Chmura oraz Kacper Rak przygotowali i nagrali audycję z okazji rozpoczęcia się roku szkolnego oraz wybuchu II Wojny Światowej. Audycję napisała uczennica Emilia Augustyn. Nad pracą uczniów czuwał Pan Andrzej Jamer oraz Pani Lucyna Ciszczoń.

Wednesday the 21st. . Joomla 3.0 Template.